Poznaj naszą ofertę

Nasi eksperci w dziedzinie podatków i finansów posiadają szerokie doświadczenie w pracy z firmami o różnej wielkości i branżach. Współpracujemy zarówno z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi, jak i dużymi korporacjami. Nasze podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta i jego potrzeb.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dopasowane do sytuacji danego przedsiębiorstwa. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy z powodzeniem przeszli przez trudne sytuacje finansowe i podatkowe. Dołącz do nich i skontaktuj się z nami już dziś!

Rachunkowość firm

Oferujemy całościowe, profesjonalne oraz rzetelne prowadzenie działu księgowego, w oparciu o obowiązujące przepisy prawno-rachunkowe, w tym: – pełna księgowość – uproszczona księgowość – rozliczanie wspólnot mieszkaniowych – analiza kosztów – nadzór nad prowadzeniem ksiąg

Obsługa kadrowa

Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji pracowniczej jest kluczowe dla każdej firmy, ponieważ pozwala na zachowanie porządku w danych i szybkie znalezienie potrzebnych informacji w razie potrzeby. W ramach obsługi kadrowej gromadzimy i przetwarzamy informacje o pracownikach, przygotujemy dokumenty potrzebne do zatrudnienia pracowników oraz dokumentację w trakcie trwania jaki i związaną z zakończeniem współpracy.

Doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe to usługa, która ma na celu pomóc przedsiębiorcom w osiągnięciu sukcesu i rozwoju swojej firmy. Oferują swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie zarządzania, rachunkowości, a także w innych aspektach biznesowych. Wspieramy naszych Klientów w procesie rejestracji firmy, pomagamy w wyborze optymalnej formy prawnej oraz udzielamy porad z zakresu podatków i księgowości. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na skuteczne doradztwo w każdej dziedzinie prowadzenia biznesu.

Obsługa płacowa

Oferujemy m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie umów o pracę, rozliczanie wynagrodzeń, deklaracje podatkowe i składki ZUS, a także doradztwo w zakresie kwestii związanych z zatrudnieniem. Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze kadrowo-płacowej dla przedsiębiorstw. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zapewniamy profesjonalną obsługę, zgodną z najnowszymi przepisami prawa. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom spokoju i pewności, że ich kadry są w dobrych rękach.

Dodatkowe obszary

Naszych Usług

FINANSE

Oferujemy pomoc w ocenie posiadanych zobowiązań kredytowych – przygotowanie dokumentów w celu przedłożenia w instytucjach finansowych – pomoc w ocenie warunków kredytowych – pomoc w zakresie leasingów – audyt bieżących polis ubezpieczeniowych – analiza kosztów ubezpieczeniowych – ocena jakości ochrony ubezpieczeniowej, jej warunków, zakresu – wskazanie potencjalnych obszarów do ochrony ubezpieczeniowej

ZAKŁADANIE FIRMY

Pomagamy Klientom w założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej lub założeniu spółki> - przygotowujemy umowy spółek - przygotujemy dokumenty rejestracyjne do KRS - przygotowujemy zmiany do KRS - dokonamy zgłoszeń wszelkich dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia działalności - pomagamy w założeniu działalności cudzoziemcom

DOFINANSOWANIA

Pomagamy Naszym Klientom w pozyskaniu dofinansowań, subwencji, pożyczek. Na każdym etapie sprawdzamy czy Klient spełnia warunki otrzymania dodatkowych funduszy i wypełniamy wszystkie potrzebne formularze. W całym okresie Covid-19 Nasi Klienci dzięki naszej pracy pozyskali kilka mln złotych na utrzymanie swoich działalności.

WSPARCIE W ZARZĄDZANIU

Pomagamy wyjść naszym Klientom z trudnych sytuacji finansowych zawiązanych z podatkami, zaległości w ZUS. Przygotujemy plany naprawcze, optymalizacje w zakresie kadrowym. Przygotujemy wycenę firmy dla potrzeb transakcji rynkowych lub innych czynności prawnych.

Scroll to Top